startup@god

-->

. ב"ה הקדמה:להלן תמצית כמה רעיונות מתוך המאמר קריאה מהנה. יותם.


להפוך חלום למציאות... מבוא

מוריי ורבותיי גולשים יקרים שלום וברכה, בוקר טוב. בהמשך למאמרים הקודמים ולהגשמת דברי הרמב"ם "מלאה הארץ דעת ה'..." קיבצתי לפניכם כמה רעיונות ותוכנות למימוש החזון שימחיש את מציאות ה' תוך עזרה באמצעים הקיימים :המדע, המחשב והטכנולוגיה . יהי רצון שעל כל פנים ימצאו כמה אנשים אפילו שנים או אחד אשר יתכסו עצה ויגשימו רעיונות אלו בפועל ממש ויחשבו מה לעשות ואיך לעשות על מנת להביא את משיח צדקנו במהרה. ולא יהיה הדבר כעבודת אלילים חלילה שאין להחליף את ה' בשום אופן וזמן. הרעיונות צריכים אישור רבני ומדיני מסמך וחוקי למימושם . ואולי טוב יהיה שהכל יהיה מרוכז במיזם אחד ויפעל בצורת מלכ"ר. אמר שלמה המלך שאין חדש תחת השמש אז בטח כבר משהו חשב על זה קודם. .

מחשב עם נשמה
המחשב אינו חושב כי עם מחשב ודרשו רבותינו בפרקי אבות "הווה מחשב שכר מצווה כנגד הפסדה ..." ליצור את אתר הבית של ה' GOOD.GOD IS ומה יהיה בו:

1 תוכנת בינה מלאכותית
התוכנה מושתת על יסודות היהדות , והמבנה האלוק-י (בדיני משפט חייב להיות השופט אדם כי רק לו יכולה להיות רוח הקודש אשר לה הוא זקוק לשם ההכרעה). התוכנה תדבר כביכול על פי דיאלוג עם המשתמש. (ע"י מצביעים,מבני נתונים, מטריצות ועצים מורכבים לפי הספירות העליונות והשלכותיהן) ראה פרטים באתר גלריה0. על תוכנה שכתבתי והיא למעשה פועלת כמו תוכי חכם (ע"י השוואה בין השאלה הנשאלת לשאלה זהה שנמצאת במאגר הנתונים , או שהמחשב יחזיר בשאלה כדי להתאים את תשובתו) אם אופציה לתשובה אקראית אך אנו יודעים שאין זה מקרה אלא רק מה' או רקם ה' . בכל אופן אתה תוכנה מוזנת בשאלות ותשובות ע"י המשתמש וככול שגדל מאגר הנתונים שבה כך היא לכאורה יודעת יותר שמה .M.I . התוכנה מיועדת גם להצפנת מידע וספר זיכרונות.

כדאי להחזיר תשובות מעודדות ככול הניתן שהרי הכל לטובה ואין רע יורד משמיים שהרע הוא למעשה טוב נסתר שעם עומדים בניסיון נהיה חזקים יותר.

2 תוכנה שמציירת בעצמה ולפי הוראות המשתמש.
תוכנה מעניינת שמציירת מופשט או ע"פ אובייקט אבל הסגנון תלוי בבחירת המשתמש כידוע הצבעים משקפים מצבי רוח ולכל צבע אופי משלו. יש לתכנת עקרונות בציור ע"פ הסגנונות ושילובי צבעים (נגדיים , משלימים, הרמוניים) כמו כן את המקצב הציורי והשימוש במכחולים. אופציה לציור לאחר מילוי שאלון משתמש ויהי הציור על פיו.

3 תוכנה שמחשבת גימטריות של טקסט ומפרשת
למעשה כבר כתבתי תוכנה שהופכת מילים למספר אך עדיין ניתן לשכללה כך שתמיין את כל המילים בטקסט לפי גימטרייה גדולה וקטנה ואף תיתן סה"כ ערך כולל של משפטים או פסקאות וכו.CPP.GIMATRIC

4 תוכנה שפוטרת את הסוגיות מהגמרא ומסיעת לתלמיד להבין איך חשבו חז"ל.

5 פינה הודיה ובקשה מה'.

6 מה ה' אומר לאורך הזמן מהמקורות תורה שבכתב ותורה שבעל פה.

7 שידורים ישירים 24 שעות של דרשות תורניות מטובי הרבנים מסביב לעולם.

8 מבנה האתר למעט במילים לתת אשליית חיות אולי של סביבה טבעית או מוזיאונית מכל מקום האתר צריך לנשום להשתנות (בצבעיו וצורתו ) ולא להיות כלוח מודעות סטאטי להוספת עניין שילוב של מוסיקת רקע מרגיעה.

9 מצלמה מיוחדת שתופסת את ההארה שמקיפה את האדם ומדפיסה את זה לנייר.

10 תלת ממד של בית המקדש וסיור וירטואלי שמסביר על הלכות בית הבחירה.

STARTUP.COM האתר יהיה סוראליסטי אינטאקטיבי תמונה על תמונה האחת רקע השנייה כפתור אשר חיים בהרמוניה זה על גבי זה שימוש בתוכנות עריכה ממוחשבת שימוש בדפים ארוכים וגבוהים וניווט כמו בטיסה על נוף רחב ידיים מהשמים ליבשה לים ומתחתיו למצולות לקרקעית ולבטן האדמה. שינוי גווני התאורה ע"פ שעות היום וכך גם פס הקול ,צפצוף ציפורים הרוח הגלים והעצים והגשם. הכפתורים לקחים אותנו לקטעי קריאה מעניינים או לתמונות תקריב או קישור לאתרים בנושא ולמעלה במסך בצד שמאל יהיה האותיות שייקחו אותנו חזרה הביתה בשלום ב"ה.

הרעיון ליצור חווית גלישה מרתקת ומעניינת המשלבת דמיון ומציאות המסר הוא להתענג על ה'.

אומנות- מאחדת

1 פסיפס עולמי
מכל מדינה ומדינה תשלח לירושלים שיש מלכותי מיצג בצורת המדינה בקנה מידה אחיד אשר יורכב בפסיפס לכדי תמונה עולמית שלמה.

2. תערובת קרקע מכל הארץ לשם גידול קטורת הסמים לבית המקדש (לא התכונתי לקנבוס). מכל המרכיבים : אדמה כבדה, קלה, אדומה, שחורה, צהובה , חול, טוף, כבול, קומפוסט וכו ליצירת הקרקע האידיאלית לגידול עץ החיים, סממני הקטורת : נטף, שחלת,חלבנה, לבונה(שמות ל') צרי, ציפורן , מור, קציעה,שיבולת נרד,כרכום , קושט, קילופה, קינמון, בורית קרישנה, ציפורן,(מסכת כריתות ו') .

3 ציור מכל העולם המורכב מציורים שונים ע"י צבעים ואנשים שונים מכל העולם שיתן תמונה שלמה. פרויקט טוב לאינטרנט .

4. הודו הקטנה בישראל ( : הודו לה' כי טוב . עם "לחיים לחיים" )
מודל של הודו על שטח הררי וירוק בצפון כמו הרי ההימליה או בדרום הרגוע כמו מדבריות ראג'סטאן שייתן אווירה ייחודית של המזרח. למה להוציא סתם כסף על טיסה המטבע יהיה בערך רופי והכתובות בסגנון הינדי או פנג'בי. המוכרים ידברו עם מבטא הודי. יהיה סדנאות מסאז' מדיטציה (בלי הפסלים וע"ז) ויוגה . יגישו צ'אי (תה) מאסלה וצ'יקן (עוף) קארי ועלו גובי (תפ"א עם אפונה) ומקלחת חמה תהיה רק עם הזמנתה הוט באקט (דלי חם) וכו .על הדרך יסתובבו כמה בבות שיגידו למטילים ,אתם לא הודים ,אתם יהודים ! " כך אולי נמנע מישראלים לטוס שוב ושוב למזרח אם אפשר לעשות טרק בארץ ... ידוע הנבואה לאחרית הימים שכל העולם יהיה ישראל וכל ישראל תהיה ירושלים... במרכז הכפר מקדש מעט עם תפילות מסודרות שחרית מנחה מעריב שמירה על שבתות וחגים כהלכה. מוסיקה שירה וריקודים. (כל הפעילויות גברים ונשים בנפרד ולבוש צנוע חובה )

5 פינת הודו היהודית . מה עושים:
א . מודים לה' .
ב. קוראים בשמו.
ג. מודיעים בעמים עלילותיו.
ד. שרים ומזמרים לה'.
ה. מתהללים בשם קודשו
ו. משמחים לב מבקשי ה'
ז.דורשים את עוז ה'
ח. מבקשים פניו תמיד
ט.זוכרים נפלאותיו אשר עשה
י. זוכרים מפתיו ומשפטי פיהו
יא. זוכרים לעולם בריתו.
יב. לא לגעת במשיחיו ובנביאיו
יג. לשיר לה' כל הארץ
יד. לבשר מיום אל יום ישועתו
טו.לספר בעמים את כבודו ונפלאותיו
טז. להביא לה' משפחות עמים
יז. להביא לה' כבוד ועוז
יח.הבנתם את הרעיון ?

6. מדיטציה יהודית :
מה לעשות כדי להגיע לשלווה פנימית מבלי ביטול תורה ? נלך למקום שקט ורגוע, נישב בניחותא, ניקח נשימה עמוקה, נעצום את העיניים וננשוף כמה דקות כך דגש על הנשימות העמוקות וארוכות כך שמרגישים איך האוויר הקריר נכנס דרך האף לגרון ולראות ,רצוי לנשום מהבטן לעצור קצת ולהוציא את האוויר לאט מהפה . הגוף מתחיל להירגע אך המוח שרגיל כל היום להריץ מחשבות עדיין פועל במרץ וכדי להירגע ולהשתחרר מהמתחים שמלווים את חיי היום יום ולחשוב באופן צלול יותר כדאי שגם המוח ינוח מעט ויחשוב על דברים מרגיעים, נעלים, רוחניים למרות המצב הרגוע אסור להירדם אלא להישאר ערניים. דמיון מודרך : דמיין את הנשמה שמחזיקה את החיות בגופך איך היא בחלקה עולה מעולם העשייה נפרדים מעול מלכות ועולים לעולם היצירה מהיסוד בהוד לעבר הנצח ובדרך פוגשת הנשמה נשמות מגן עדן עליון שמברכות אותה לשלום והיא עולה לעולם הבריאה ומלאכי עליון מלווים אותה בדרכה לעולם האצילות והאופנים וחיות הקודש משבחים ואומרים קדוש, קדוש, קדוש, והנה רואה היא את עולם אדם קדמון אשר מעליו קורן האור אין סוף ברוך הוא והיא שטה לה באור על גבי הזעיר אנפין והנה לפניה כתר על כסא רם ונישא ובתוכו העתיק שמשום מה נראה בגוון בורדו מלכותי והיא שוחה להנאתה חזה וגב ממש כמו בכינרת ביום קיץ חם. להתאחד בייחודים נפלאים עם ה' יתברך להודות על כל הטוב הזה שבאמת בכלל לא מגיע לי ואח"כ להתגלש חזרה לעולמנו לגוף על אור הקו ולשמור הרגשה טובה זו כל הזמן. כדי לפתור בעיות חשוב לנקות את הראש ממחשבות שמבלבלות . אמנם האדם לגבי עצמו אינו אובייקטיבי לכן עדיף להתייעץ עם משהו חיצוני שמבין עניין והוא סומך עליו.

טוב לעסוק בהתמדה במשהו שגורם לך להיות מאושר התורה מלמדת מה באמת יעשה אותך מאושר כי מי מכיר את גוף האדם ואת נפשו יותר ממי שיצרו ?

מיזמים של שמירה על איכות הסביבה

1. אמר ה' לאדם תן דעתך על כל מה שבראתי שלא לקלקל... לאסוף ולשמור את מי גשמים מהמרזבים של הבתים והחממות וניצולם לשתייה רחצה – מקווה ולחקלאות. אפשר לשים עציצים גדולים מתחת ליציאת מי המזגנים ולגדל בהם עצי פרי ננסיים או צמחי תה ניצול אור השמש לחימום וליצירת חשמל. מעבר של המים דרך קולטי שמש או אפילו צינור שחור יכול להיות פתרון . תאים פוטו אלקטרים על לוחות קולטי שמש יש ליצר ערכות במחיר סיטונאי להכנה ביתית שווה לכל נפש. ניצול הרוח ליצירת חשמל. תחנת רוח ממש כמו פעם אך עם טכנולוגיה מתקדמת. מיון הזבל לדשן אורגני. קומפוסט ביתי מחזור חומרים שונים למטרות אחרות ובכך להפחית את הפסולת אם אין יודעים מה לעשות עם עיתונים ישנים או בגדים אפשר להשתמש בהם לצרכיי אומנות (בדים צבעים פסלים-לשם שמיים יש לפגום מעט במושלמות הפסל שלא יהיה כעבודה זרה. וכו)

2
בניית ישוב מתחת למים יקבל את האנרגיה , המים והחמצן מהיבשה בטכנולוגיות הירוקות שתוארו למעלה. הישוב יהיה בנוי על הר תת מימי ומכופה בכיפה שקופה ועמידה למים אשר תיצור מעין בועה מסביבו, אך כאשר יורדים מההר מגיעים למים ועם צוללים אפשר לצאת ליבשה בצלילה או עם צוללת. היתרונות שטח אדמה פנוי נוף שונה שקט צורת חיים שונה ופטור ממסים. מקום בטוח מנזקי טבע ומלחמה.

המצאות נוספות שנועדו ליעל ולהקל על החיים כדי שיהיה יותר זמן לעסוק בתורה

1 היד שמנענעת את העריסה – מכונה חשמלית / מכאנית שמחליפה את היד בזמן שהתינוק בוכה היא מרגיעה אותו בעדינות ע"י נענוע העריסה כמו שמנעים גלגלי רכבת קדימה ואחורה.

2 מכונה לחיתוך לחם ע"י לייזר כך הלחם כבר הופך לטוסט ומוכן למריחה

3 אטמי אוזניים שקופים בלתי נראים זעירים אך מונעים כל צליל מבחוץ מלהישמע (סינון נגד רעשים מעצבנים) 4 ראש חודש כסלו טוב ,חודש הגאולה. ברכה והצלחה יותם
יותם